dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

Materiały (PLIKI PDF):

LEKCJA 25.06 - KLIKNIJ TUTAJ.

LEKCJA 4.06 - KLIKNIJ TUTAJ.

LEKCJA 28.05 - KLIKNIJ TUTAJ.

LEKCJA 21.05 - KLIKNIJ TUTAJ.

LEKCJA 14.05 - KLIKNIJ TUTAJ.

LEKCJA 7.05 - KLIKNIJ TUTAJ.

LEKCJA 30.04 - KLIKNIJ TUTAJ.

LEKCJA 23.04 - KLIKNIJ TUTAJ.

LEKCJA 16.04 - KLIKNIJ TUTAJ.

Prezentacja o św. Faustynie - KLIKNIJ TUTAJ.

LEKCJA 2.04 - KLIKNIJ TUTAJ.

Materiały na 26.03:

Dzień dobry!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Dzisiaj kolejny dzień zdalnego nauczania. Poprzednim razem poleciłam Wam odszukanie fragmentu Pisma Świętego przy pomocy Sigla, oraz udzielenie odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. Sądzę, że nie sprawiło Wam to trudności. Pamiętajcie o niedzielnej Mszy świętej i codziennym pacierzu.

Tym razem proponuję Wam piękną podróż. Zapraszam do oglądania filmu pt. Śladami Jezusa – Biblijne Krajobrazy Izraela - Youtube LINK. Będziecie mogli zobaczyć kraj, w którym żył i nauczał Pan Jezus. Oglądajcie uważnie. Postarajcie się napisać chociaż pięć zdań, w formie notatki z filmu.

NOTATKĘ WPISZCIE DO ZESZYTU Z RELIGII.

Serdecznie Was pozdrawiam. Dorota Święch

Poszukaj w Piśmie Świętym fragmentu, który ukrył się pod tym Sigla:

Łk 14,15-24, gdzie litery oznaczają skrót tytułu księgi, cyfra 14 numer rozdziału, a pozostałe cyfry to numery wersetów. Następnie przeczytaj przypowieść i napisz własnymi słowami jak postąpili ludzie zaproszeni na ucztę.

Zadanie wpisz do zeszytu przedmiotowego z religii. Powodzenia!

sp1@myslenice.pl