3maj26 1430 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji  235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Był to wyjątkowy dzień, który upamiętnił jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski - uchwalenie pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji.

 

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie przewodnicząca Samorządu Szkolnego, Anna Stoch, wygłosiła krótkie, lecz niezwykle ważne przemówienie, w którym przypomniała, jak istotne znaczenie ma to święto dla naszej historii oraz tożsamości narodowej.

 

W dalszej części akademii młodsi uczniowie z klas 2b i 3c zaprezentowali piękne utwory o charakterze patriotycznym, nawiązujące do majowego święta. Ich występy wprowadziły zgromadzonych w wyjątkowy, radosny nastrój.

 

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za to, że mogliśmy wspólnie uczcić tę ważną rocznicę oraz przypomnieć o wartościach, które stanowią fundament naszej ojczyzny.

 

Magdalena Miętka

Bogusław Janas

 

3maj26 (9)
3maj26 (10)
3maj26 (11)
3maj26 (12)
3maj26 (13)
3maj26 (14)
3maj26 (15)
3maj26 (16)
3maj26 (17)
3maj26 (18)
3maj26 (19)
3maj26 (20)
3maj26 (21)
3maj26 (22)
3maj26 (23)
3maj26 (24)
3maj26 (25)
3maj26 (26)
3maj26 (27)
3maj26 (28)
3maj26 (29)
3maj26 (30)
3maj26 (31)
3maj26 (32)
3maj26 (33)
3maj26 (34)
3maj26 (35)
3maj26 (1)
3maj26 (2)
3maj26 (3)
3maj26 (4)
3maj26 (5)
3maj26 (6)
3maj26 (7)
3maj26 (8)

Back to top