dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

konkurs bibliotecznySerdecznie zapraszamy do udziału w szkolnych eliminacjach do Gminnego Konkursu Bibliotecznego pod hasłem „Książkowe inspiracje”. Konkurs organizowany jest przez Bibliotekę Szkoły Podstawowej w Jaworniku i odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1 - 3, klasy 4 - 6 i klasy 7 - 8.

W konkursie może uczestniczyć uczeń oficjalnie zgłoszony przez szkołę. Szkoły zgłaszają nie więcej niż dwie prace uczestników w danej kategorii wiekowej. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy inspirowanej książką. Uczniowie klas 1-3 wykonują zakładkę do książki, klasy 4-6 pracę plastyczną na temat: Ozdobny inicjał inspirowany książką średniowieczną, klasy 7-8 prezentację multimedialną w programie PowerPoint na temat Motyw książki w literaturze.

Prace należy przekazywać do naszej biblioteki szkolnej do 7 maja 2021 r.

Dokładne informacje wszyscy uczniowie otrzymali w wiadomościach na dzienniku elektronicznym. Szczegółowy regulamin konkursu gminnego jest do pobrania – pod tym linkiem. Zachęcamy do uczestnictwa! :)

sp1@myslenice.pl