dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

poznajemy ojcowiznęMiło nam poinformować o sukcesach w etapie wojewódzkim naszych uczniów w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”.

W etapie wojewódzkim naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Julia Hałas i Wiktoria Koszut z klasy VII b, Julia Wątor, Ewa Kaczanowska i Dominik Drożdż z klasy VI a oraz Anna Domagała, Katarzyna Domagała i Alina Hajderek z klasy VI b .

24 czerwca w siedzibie myślenickiego oddziału PTTK „Lubomir” odbyło się podsumowanie tegorocznego konkursu krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę’ oraz zostały ogłoszone wyniki z etapu wojewódzkiego.

W etapie wojewódzkim Julia Hałas z klasy 7b i Dominik Drożdż z klasy 6a zdobyli 1 miejsce, Katarzyna Domagała i Alina Hajderek z klasy 6b zdobyły 2 miejsce, Wiktoria Koszut z klasy 7b, Julia Wątor, Ewa Kaczanowska z klasy 6a zdobyły 3 miejsce, natomiast Anna Domagała z klasy 6b otrzymała wyróżnienie. Opiekunem uczniów w konkursie była pani Teresa Salawa – Ogórek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)

Dyplomy uczniów - KLIKNIJ TUTAJ.

sp1@myslenice.pl