dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

szopka2

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele szkoły!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2020 życzę wszystkim prawdziwie pogodnych Świąt Narodzenia Pańskiego, spokoju, uśmiechu i radości z przeżywania razem z bliskimi świątecznych chwil.

Niech przy świątecznym stole nie zabraknie ciepłej rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok przyniesie ze sobą szczęście i pomyślność. Niech wszystkie dni w roku będą piękne jak wigilijny wieczór, a Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych niech zawsze rozpromienia uśmiech. Gwiazda Betlejemska niech prowadzi Was do sukcesów, ku szczytom.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2020 życzy

Dyrektor Tadeusz Jarząbek