baner6
IMG_8819
baner8
baner7
baner5
IMG_5673
Previous Next
1 2 3 4 5 6 7 8

Burmistrz Myślenic Jarosław Szlachetka zaprasza na najbliższe wydarzenia w Myślenicach. Od 8 do 10 lipca na plaży trawiastej na Zarabiu odbędzie się widowiskowy turniej siatkówki plażowej Plaża Open - zapraszamy do kibicowania lub na transmisje finałów na żywo w TVP Sport w niedzielę od 15:00.

 

 

W kolejny weekend - już od 14 do 17 lipca odbywać się będą Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem w Myślenicach. Zapraszamy na ogromną dawkę folkloru z całego świata na Rynku, ale też koncerty gwiazd: Enej, Golec uOrkiestra i Kayah. W czwartek 14 lipca dodatkowo koncert zespołu Woda na Młyn w sali MOKiS.

 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny - zapraszamy!

 

folklor

 

plaza open

Zadzwoń do nas
12 272 13 38
sp1myslenice@interia.pl
Jana Sobieskiego 1, Myślenice

Back to top